CRISTI CHIȘ A PREDICAT EVANGHELIA LA VIDEOCONFERINȚA BISERICII ANTIOHIA

CRISTI CHIȘ A PREDICAT EVANGHELIA LA VIDEOCONFERINȚA BISERICII ANTIOHIA - 10 MAI 2020

Astăzi am avut bucuria deosebită să-l vedem și să-l ascultăm pe fratele nostru Cristian Chiș care a predicat Cuvântul Sfânt al Domnului în cadrul videoconferinței online a Bisericii Antiohia București. Domnul să-l binecuvânteze și să-l răsplătească pentru dragostea, slujirea și dedicarea lui pentru scumpul nostru Mântuitor! Dumnezeu să-l protejeze și să-l păzească de tot ce este rău, atât pe el, cât și pe soția și copilașii lui acolo unde se află la Dublin în Irlanda! Îl așteptăm și altădată pe fratele nostru Cristi Chiș să ne mai aducă un cuvânt de încurajare și cercetare din partea Domnului și sperăm să ne revedem cu bine pe acest pământ după ce vom depăși această pandemie care a fost îngăduită de Dumnezeu în viața noastră. Doamne Sfinte, îndură-te de noi toți!

CRISTI CHIȘ SE BUCURĂ ONLINE CU CREDINCIOȘII BISERICII ANTIOHIA BUCUREȘTI - 10 MAI 2020