BINECUVÂNTAREA COPILAȘILOR FAMILIEI RĂDOI

BINECUVANTAREA COPILASILOR LUI ELVIS SI DENICE LOREDANA - 12 IUNIE 2022

Este o mare bucurie atât în Ceruri, cât și pe pământ că bunul Dumnezeu a îngăduit ca în familia Rădoi să se nască al doilea copilaș, o fetiță cu numele de IRIS OLIVIA.

În cadrul serviciului de închinare de azi dimineață al Bisericii Antiohia s-au rugat Domnului prezbiterii Marin Prisăcariu și Florian Dragomir pentru binecuvântarea fetiței Iris Olivia în prezența surioarei și a părinților ei Elvis și Denice Loredana. O familie creștină cu o mărturie frumoasă pentru care se cuvine să slăvim Numele Domnului. Aleluia!