Mulțumim celor ce au ales să petreacă ziua de astăzi împreună cu noi la sărbătoarea izbăvirii Bisericii Antiohia!

fratele virgil achihai se roaga la sarbatoarea izbavirii bisericii crestine dupa evanghelie antiohia din noiembrie 2016

Dacă ne-am strădui să-i enumerăm pe fiecare din cei peste 50 de voluntari implicați în organizarea acestui eveniment, sigur am omite pe cineva, așa că ne rezumăm la a le spune un “mulțumesc frumos” tuturor celor care au slujit astăzi într-un fel sau altul în Biserica Antiohia!