SURORILE S-AU BUCURAT ÎMPREUNĂ CU OCAZIA ZILEI DE 8 MARTIE 2017

8 MARTIE ESTE O ZI SPECIALA IN CARE SURORILE IN CREDINTA SE BUCURA IMPREUNA IN BISERICA ANTIOHIA BUCURESTI

În bunătatea și dragostea Sa, Domnul a îngăduit un moment special de bucurie și părtășie între surorile de toate vârstele din Biserica Creștină după Evanghelie Antiohia București care au avut o întâlnire cu ocazia zilei de 8 Martie. Acest eveniment a fost imortalizat printr-o fotografie deosebită care rămâne ca o frumoasă amintire în inimile noastre. Fie ca bunul Dumnezeu să binecuvânteze toate surorile Bisericii noastre cu har, pace, călăuzire în tot ceea ce fac spre slava Numelui Său și multă sănătate ca să poată fi și mai departe alături de cei dragi în timpul călătoriei trecătoare de pe acest pământ! Domnul să le păstreze în harul Său!

SURORILE SE BUCURA IMPREUNA CU OCAZIA ZILEI DE 8 MARTIE 2017

Related posts

Leave a Comment

error: Conținutul web este protejat! Content is protected!