SURORILE S-AU BUCURAT ÎMPREUNĂ CU OCAZIA ZILEI DE 8 MARTIE 2017

8 MARTIE ESTE O ZI SPECIALA IN CARE SURORILE IN CREDINTA SE BUCURA IMPREUNA IN BISERICA ANTIOHIA BUCURESTI

În bunătatea și dragostea Sa, Domnul a îngăduit un moment special de bucurie și părtășie între surorile de toate vârstele din Biserica Creștină după Evanghelie Antiohia București care au avut o întâlnire cu ocazia zilei de 8 Martie. Acest eveniment a fost imortalizat printr-o fotografie deosebită care rămâne ca o frumoasă amintire în inimile noastre. Fie ca bunul Dumnezeu să binecuvânteze toate surorile Bisericii noastre cu har, pace, călăuzire în tot ceea ce fac spre slava Numelui Său și multă sănătate ca să poată fi și mai departe alături de cei dragi în timpul călătoriei trecătoare de pe acest pământ! Domnul să le păstreze în harul Său!

SURORILE SE BUCURA IMPREUNA CU OCAZIA ZILEI DE 8 MARTIE 2017

SURORILE REUNITE IN 8 MARTIE 2017

By Admin

Ce faci pentru tine, piere odată cu tine! Ce faci pentru alții... rămâne!

Related posts

Leave a Comment (Postează un comentariu!)

error: Conținutul web este protejat! Content is protected!
Suntem o comunitate de credincioși dedicați să-L cunoaștem, să-L iubim și să-L slujim pe Dumnezeu, fiind martori ai puterii Sale transformatoare și influențând viețile celor din jur prin exemplul personal, pentru a-i aduce la o relație autentică cu Domnul nostru Iisus Hristos.